3 kroki do perfekcyjnego wesela
2.jpg

3 kroki do perfekcyjnego wesela

Dzień ślubu nie bez przyczyny nazywany jest tym najpiękniejszym w życiu zakochanych par. To właśnie wówczas mogą oni zadeklarować swoją miłość i wkroczyć na wspólną, nową drogę życiową, która nawet jeżeli nie będzie momentami łatwa – to z pewnością wspaniała, bo wspólna. Dlatego organizując to szczególne wydarzenie, dbamy o każdy nawet najmniejszy detal, aby wszystko było idealne zarówno dla przyszłych małżonków, jak i ich gości. Musimy wam więc zdradzić sekret – otóż znamy sposób na to, aby uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym. Zaproś krówki na wesele i ciesz się tym dniem w pełnej krasie.

krówki dla gości weselnych

Krówki weselne – czyli wyjątkowa oprawa to podstawa!

Ślub i wesele wymagają szczególnej oprawy. To właśnie spójny motyw przewodni, kolorystyka, kwiaty i inne detale tworzą uroczystość i przyjęcie wyjątkowo eleganckimi i stylowymi. Za pomocą dekoracji i innych elementów można także mieć duży wpływ na klimat i charakter wesela. Dlatego już na każdym etapie przygotowań, warto pamiętać o krówkach na wesele. Dzięki nim wszystko będzie spójne, a także estetycznie i smakowo ciekawsze. Krówki ślubne z pewnością staną się też niezapomnianą atrakcją dla gości. Jak je wykorzystać, by ślub i wesele był lepsze?

Krok I – zaproszenia ślubne na słodko

Pierwszym poważnym krokiem w organizacji ślubu i przyjęcia jest zaproszenie gości. Odbywa się to zwykle poprzez złożenie osobistych wizyt w ich domach i wręczenie eleganckich zaproszeń w postaci karnetów ślubnych. A gdyby tak zaprosić swoich przyszłych gości w nieco bardziej wyszukany sposób? Doskonałym pomysłem na zaproszenie gości na wesele jest wręczenie im elegancko zapakowanych cukierków z nadrukiem. Na etykietce krówek może być zawarta data zaślubin, a po wewnętrznej ich strony szczegóły dotyczące miejsc, w których odbędzie się ceremonia i świętowanie. Takie słodkie zaproszenia na pewno zostaną przyjęte z wielkim entuzjazmem.

Krok II – dekoracje weselne w wyjątkowym stylu

Oprawa wesela to wyjątkowo ważna sprawa! Wszystko powinno do siebie pasować i nawiązywać do przyjętego motywu ślubnego. Dzięki temu sala i stoły będą się prezentować niesamowicie i z pewnością zrobią wielkie wrażenie na przybyłych gościach. Aby wszystko prezentowało się efektownie, ale i smakowało niesłychanie dobrze, warto wkomponować w dekoracje krówki weselne. Staną się one niebanalną atrakcją przyjęcia i z pewnością zachwycą gości. Krówki z nadrukiem zawierające imiona wybranków i grafikę z motywem ślubnym będą pięknie zdobić stoły weselne i stanowić słodki upominek dla przybyłych gości. Wystarczy je ułożyć przy winietkach, na candy barze, czy rozdawać najmłodszym by wywołać uśmiechy na ich buziach.

Krok III – słodkie podziękowanie

W dobrym zwyczaju jest składanie podziękowań za przybycie wychodzących z wesela gościom. Zwykle podczas takiego pożegnania wręczane są słodycze weselne, butelka alkoholu lub jakiś pamiątkowy drobiazg. Jest to wyjątkowo miły gest, który goście bardzo cenią. Jaki jest nasz pomysł na efektowne pożegnanie gości weselnych? Jako podziękowanie dla gości za przybycie na wesele doskonale sprawdzą się eleganckie paczuszki lub bombonierki pełne smakowitych krówek weselnych. Personalizowane krówki sprawią nie tylko słodką przyjemność smakową, ale także będą się elegancko prezentować stanowiąc idealny wyraz okoliczności.

Zobacz krówki na ślub:
Krówki ślubne dla gości
-  Krówki ślubne dla rodziców -  Krówki ślubne dla nowożeńców

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl